Reklaminiai stendai

UNIFLEX – universalus plastikinis stendas skirtas papildomiems prekybos vietoms tvarkyti, neturinčiam analogų rinkoje, komplektuojamas iš unikalių detalių sprendimo. UNIFLEX sprendimas sukurtas taip, kad būtų galima pakeisti reklamos dalis per keletą minučių ir būti papildomais įrankiais. Tokiu būdu vienas ir tas pats stendas gali būti pritaikytas skirtingoms reklaminėms akcijoms, prekėms ir prekiniams ženklams.

Bendra informacija

UNIFLEX siūlo penki lentynų dydžiai: 400х400, 500х400, 600х400, 700х400 ir 800х400 mm. Atstumas tarp lentynų gali būti bet koks! UNIFLEX pagalba galite naudoti laisvus pastatus 1/2 arba 1/4 paletės, galite pastatyti prie sienos ir daug kitų sprendimų. UNIFLEX gamina įvairių spalvų pagal tarptautinę RAL spalvų paletę. Jūsų patogumui jau renkamės populiariausių spalvų, šių spalvų stendų gamyba po užsakymo bus trumpesnė.

UNIFLEX suteikia plačiausią prekinių ženklų reklamos galimybę! UNIFLEX sprendimas sukurtas taip, kad būtų galima pakeisti reklamos dalis per keletą minučių ir būti papildomų įrankių. Tokiu būdu vienas ir tas pats stendas gali būti pritaikytas skirtingoms reklaminėms akcijoms, prekėms ir prekiniams ženklams.

Kubo formos dėžutė skirtas nedideliems produktams sudėti prie kasos. CUBE dėžutė gali būti naudojama kaip sudėtingesnės reklamos konstrukcijų priedas.

“BOWL” serija leidžia mažesnes prekes sudėti prie kasos šalia susijusių produktų (prisukant dėžutę prie lentynos). Lengvas naudojimas ir optimali kaina, todėl ši dėžutė yra populiarus sprendimas vaistinėse ir parfumerijos parduotuvėse.