Cross-Merchandising

“Cross-merchandising” – reklaminių priemonių sistema, naudojama mažmeninėje prekyboje ir savitarnos parduotuvėse. Tai skirtingų prekių pateikimas vienoje vietoje, kurios tarpusavyje puikiai suderinamos vartojimo / naudojimo procese. Pritaikydami šį sprendimą, jūs:

Bendra informacija

„Cross-merchandising“ yra viena iš galingiausių priemonių pardavimų didinimui bet kurioje parduotuvėje. Minimalios išlaidos ir efektyvus mūsų produktų pritaikymas padės tinkamai išpildyti prekybos plotą, priekasių zonas ir padidins pardavimus dėl papildomų ir impulsyvių pirkimų.

Prekių kabinimo juostos ir plastikiniai kabliai skirti nedidelėms prekių pakuotėms pateikti prekybos vietoje ir priekasių zonoje su lydinčiomis prekėmis.

Grąžos padėkliukai yra skirtingų dydžių ir variantų. Norėdami pritraukti klientų dėmesį padėkliukuose galite pateikti reklamą ar bet kokią kitą informaciją.

Prekių skirtukai būna tik parduotuvės kasoje, todėl šis sprendimas daugiausiai naudojamas siekiant padidinti susidomėjimą prekės ženklu ir prekės ženklo žinomumo didinimui.